Archív sezóny 2025/2026Toto sú uzavreté čísla, nie prebiehajúca súťaž.Späť na 2026/2027
2. liga · 2025/2026

Štatistiky

Kanadské bodovanie, brankári a tímové čísla — základná časť a play-off zvlášť. Klikom na názov stĺpca si tabuľku zoradíš podľa neho.

#
183Marek ZukalGolden Boys B17242145
2Michal VojvodaČierne Tigre13121729
3Matej BuřilGolden Boys B14151328
4Ján ŠevčíkČierne Tigre1420626
5Andrej KaracsonyJokers Jarovce14121224
6Marek PitoňákHBK Eagles Bratislava16121224
7Dušan OchabaHBK DNV1314822
8Marko KotríkČierne Tigre1513922
9Dominik MičudaHBK Karlofka1813922
1098Martin VýbošťokMilfox Miloslavov912921
11Radovan HanulaČierne Tigre14111021
12Mário RozembergTeam Pitbulls1614519
1338Peter FirekMilfox Miloslavov1414418
14Lukáš GuthHBK Karlofka1611617
1512Juraj BakošHBK DNV119817
1621Tomáš ZimmermannHBC Capitals1871017
17Jakub SlezákJánošikovi Zbojníci1261016
1813Patrik VadovičHBC Capitals1410515
19Tomáš ZalubelHBK Karlofka166915
20Pavol ŠvarcTeam Pitbulls1651015
21Matúš MichajlovGolden Boys B57714
22Róbert DobrýJánošikovi Zbojníci97714
23Jozef RezníkHBK Karlofka177714
24Ján ChandogaHBK DNV810313
25Daniel BittóJokers Jarovce78513
26Michal GubaJánošikovi Zbojníci98513
27Karol PomšárHBC Capitals146713
28Marcel MajtánHBC Capitals135813
29Mário BlažíčekTeam Pitbulls155813
307Jaroslav MatejkoMilfox Miloslavov124913
31Tomáš UrgeHBK Eagles Bratislava119312
32Dušan Kurtin mlHBC Capitals147512
33Denis UrbaničHBK Eagles Bratislava115712
34Adam KmeťoTeam Pitbulls165712
35Jakub DančiakHBK Eagles Bratislava108311
36Ladislav BeňovičJokers Jarovce148311
3788Juraj LackoHBK Karlofka186511
38Marek KopeckýJokers Jarovce94711
39Andrej ZápalaHBK Karlofka184711
40Jakub ČonkaHBK Eagles Bratislava138210
41Lukáš NémethČierne Tigre105510
42Ivan LabičHBK DNV175510
43Peter StruhárJánošikovi Zbojníci114610
44Martin KmeťJokers Jarovce103710
45Erik KernHBK DNV10729
46Tomáš PatákJánošikovi Zbojníci4639
47Adrían KorbelJánošikovi Zbojníci12549
48Róbert BedejGolden Boys B15549
49Pavel ŠebokJánošikovi Zbojníci12459
50Richard MatušekHBC Capitals14459
51Roman RichterHBK DNV14279
52Martin OndrejkovičHBC Capitals10808
53Milan KotríkČierne Tigre10628
5410Josef BeckMilfox Miloslavov15628
55Ján PuhovichJokers Jarovce4448
56Tomáš PalečekČierne Tigre6448
57Ján KantárikHBK Eagles Bratislava12358
58Denis ChropovskýTeam Pitbulls4527
598Milan PizaMilfox Miloslavov6527
60Marek LisoňTeam Pitbulls8527
61Ján SzakállHBC Capitals11437
62Martin ŠlajferčíkGolden Boys B13437
63Patrik VallaTeam Pitbulls14437
6412Jozef VelikýMilfox Miloslavov9167
65Roman HasákHBK DNV10336
6618Marco MelíšekGolden Boys B10246
67Milan StanekJánošikovi Zbojníci10246
68Martin PavlovičHBC Capitals10066
69Peter KissJokers Jarovce14505
70Vladimír MaťušHBC Capitals7415
71Peter BarciGolden Boys B11415
72Miroslav MalinovskýGolden Boys B4325
73Marcel TuranskýHBK DNV13325
74Erik BiznárHBK DNV16325
75Martin KečkešHBK DNV5235
76Peter TelepčákHBK DNV7235
77Ondrej LipkaHBK DNV10235
78Peter RybárHBK Eagles Bratislava12235
79Ľubomír KubliniakHBC Capitals14235
80Peter VlasákHBC Capitals6404
81Mário DanielTeam Pitbulls9314
82Róbert MenkeHBK Karlofka9314
83Erik MaaszTeam Pitbulls10314
8438František BukovčanHBK Karlofka17314
85Martin HavrillaHBK Eagles Bratislava6224
86Andrej LežovičTeam Pitbulls9224
87Michal BajnociTeam Pitbulls11224
8830Filip HunkaHBK DNV14224
89Matej SzabadošJokers Jarovce4134
90Anton SchubertČierne Tigre11134
91Dominik PatákHBK DNV11134
9227Tomáš MáťušMilfox Miloslavov11134
93Matej MokrošGolden Boys B5044
94Michal KarvayJánošikovi Zbojníci3303
95Maroš DorotovičJokers Jarovce7303
9671Samuel DomesGolden Boys B12303
97Andrej VachJánošikovi Zbojníci5213
98Peter SchallerGolden Boys B5213
9922Kevin AdámikGolden Boys B6213
10024Marek KohútikČierne Tigre6213
101Matúš ObranecHBK Eagles Bratislava7213
102Stanislav ŽabenskýGolden Boys B8213
103Andrej BodoGolden Boys B11213
104Martin JančovičJánošikovi Zbojníci11213
105David RodioniovHBK Eagles Bratislava3123
106Jakub SulíkMilfox Miloslavov4123
107Tomáš KorecČierne Tigre5123
108Martin HlúbikTeam Pitbulls6123
10961Martin TóthMilfox Miloslavov13123
110Ľuboš ĎuricaHBK DNV2033
111Juraj MikušČierne Tigre7033
112Michal FoglJokers Jarovce7033
113Michal PatakyHBK Eagles Bratislava8033
114Stanislav NovákGolden Boys B11033
115Ján HoffmannJánošikovi Zbojníci4202
116Martin PisárGolden Boys B4202
117Michal NovotnýMilfox Miloslavov7202
118Jan BabulikHBK Eagles Bratislava8202
11925Sebastián MolnárHBK Karlofka9202
120Patrik HanušovskýČierne Tigre2112
121Tomáš OlesíkJokers Jarovce3112
122Branislav ŠupolGolden Boys B5112
123Martin BraxatorisHBK Eagles Bratislava5112
124Richard GoldschmidtHBC Capitals7112
125Martin FojtJánošikovi Zbojníci8112
126Patrik CvengrošHBK Eagles Bratislava8112
127Júlia ČillíkováTeam Pitbulls11112
128Juraj BielyJokers Jarovce11112
129Martin MikúšČierne Tigre13112
130Akos CsaplarHBK Eagles Bratislava15112
131Šimon BulkoHBK Karlofka15112
132Juraj KrištofHBC Capitals2022
133Patrik JakubekJánošikovi Zbojníci4022
134Roman VargaHBK Eagles Bratislava10022
135Jakub JuríčekČierne Tigre1101
136Miroslav BožíkHBK DNV1101
13714Viliam HalešMilfox Miloslavov1101
138Filip PeciarTeam Pitbulls2101
139Jozef LežovičTeam Pitbulls3101
140Tomáš HolíkGolden Boys B7101
141Miloš PlevaJánošikovi Zbojníci9101
142Patrik KochHBK Eagles Bratislava10101
143Jonáš StarečekČierne Tigre1011
144Daniel DobiášHBK Eagles Bratislava3011
145Marcel MarekBTeam Pitbulls4011
146Marián MiklašTeam Pitbulls4011
147Michal PokornýTeam Pitbulls4011
148Ján KovačechČierne Tigre7011
149Samuel BielyJokers Jarovce9011
150Štefan ŽakovičJokers Jarovce9011
151Peter NemčovičBGolden Boys B10011
15214Peter ŠnábelHBK Eagles Bratislava10011
153František HorváthČierne Tigre11011
154Vojtech KissBHBK DNV11011
155Ivan PetrikovičHBC Capitals15011
156Peter ArgirovBTeam Pitbulls15011
15738Marcel FrančokBHBC Capitals17011
158Erik BayerJokers Jarovce1000
15991Martin DzibelaMilfox Miloslavov1000
160Richard SomogyiJokers Jarovce1000
161Erik SchickhoferHBK DNV2000
162Ladislav SimonJánošikovi Zbojníci2000
163Michal JurákBHBK Karlofka2000
164Michal ŠarlinaBHBK DNV2000
165Patrik BerenčiGolden Boys B2000
166Tomáš HaviarTeam Pitbulls2000
167Andrej MartinJánošikovi Zbojníci3000
168Eduard VištiakHBC Capitals3000
169Gabriel VassMilfox Miloslavov3000
170Martin VašíčekJokers Jarovce3000
171Pavol VargaJokers Jarovce3000
172Anton SchubertGolden Boys B4000
173Michal BerkyHBK Karlofka4000
174Boris BenčatHBC Capitals5000
175Branislav DoczyHBK DNV5000
176Daniel GogolaHBC Capitals5000
177Erik ValachyMilfox Miloslavov5000
178Ján PetrenkaJokers Jarovce5000
179Jozef BajcuraČierne Tigre5000
180Kristína HalmováHBK Eagles Bratislava5000
181Ladislav SzirtlBJánošikovi Zbojníci5000
182Peter JaničákHBK Eagles Bratislava5000
183Zdenek SúkupBTeam Pitbulls5000
184David MašaHBK Eagles Bratislava6000
185Ladislav Szirtl stJánošikovi Zbojníci6000
186Marko MarušinecTeam Pitbulls6000
187Matúš HlavatovičHBK Karlofka6000
18845Milan MatúšekMilfox Miloslavov6000
189Andrej LavrovičHBK DNV7000
190David KschillGolden Boys B7000
191Ivan AndelHBK Karlofka7000
192Karol BaanTeam Pitbulls7000
193Lukáš HaviarBGolden Boys B7000
194Martin AlloMilfox Miloslavov7000
195Milan PokornýJánošikovi Zbojníci7000
196Róbert HanákJokers Jarovce8000
197Roman MinárikJokers Jarovce8000
198Timon SomorovskýHBC Capitals8000
199Jozef KolekHBK DNV9000
20028Michal ZemaníkMilfox Miloslavov9000
201Šimon SrnkaČierne Tigre9000
202Milan GruberJokers Jarovce11000
203Nicolas VlčekHBK Eagles Bratislava12000
204Ladislav Szirtl mlJánošikovi Zbojníci13000
20513Richard DudaBMilfox Miloslavov14000
206Roman PaleschHBK Karlofka14000
207Martin VidoBHBK Karlofka15000
208Tomáš FaktorČierne Tigre15000